facebooktwittergooglepluswordpress

Ste dopravca?

Získajte prístup na burzu osobnej dopravy a zvýšte vyťaženie svojich vozidiel.
Začnite používať Plendis, zaevidujte svoje vozidlá a sledujte denne
aktualizovanú ponuku prepráv.


Burza Osobnej Dopravy je prístupná cez systém Plendis. Kliknite na odkaz “Chcem prístup k burze” a zaregistrujte sa medzi používateľov systému Plendis. Získate tak zdarma software na správu Vašich objednávok a zároveň prístup k požiadavkám na burze od nových klientov.

poziadavky plendis

Po prihlásení sa do systému Plendis si dopravca musí vytvoriť v sekcii “Správa” vozidlá, s ktorými chce na burze obchodovať. Bez vytvorenia vozidiel nie je možné zadať ponuku na burze. Vytvorenie vozidla je naozaj jednoduché - pozrite si toto krátke video


V burze je zobrazený prehľad požiadaviek na dopravu od klientov. Môžte si ich triediť podľa požadovanej kapacity vozidla, času nástupu alebo výstupu, trasy. Kliknutím na ikonu “Pridať ponuku” pri zvolenej požiadavke môžte ponúknuť cenu do burzy. Vyberte vozidlo, ktorým chcete dopravu zabezpečiť a zadajte cenu bez DPH.

filter poziadavky pridanie ponuky

Cenovú ponuku môžte ľubovoľne meniť, až kým jej poslednú verziu nepošleme klientovi. Následne je možné Vašu ponuku zrušiť (ak sa Vám podarí na vozidlo získať iná zakázka) alebo zmeniť ponúkané vozidlo (ak máte k dispozícii viacero vozidiel).


Po zadaní ponuky je táto priradená k požiadavke klienta. Po vyhodnotení ponúk a objednávke klienta príde k zmene stavu Vašej ponuky - v prehľade Vašich ponúk uvidíte stav “vyhraná”. O tom, že ste boli v burze úspešný Vás budeme informovať aj e-mailom. ponuka vyhrana Po obdržaní objednávky od klienta bude víťazný dopravca vždy kontaktovaný ohľadom dostupnosti vozidla. Pokiaľ dopravca potvrdí dostupnosť ponúkaného vozidla, stáva sa jeho ponuka záväznou. Pokiaľ dopravca nemá ponúkané vozidlo k dispozícii, dostanú šancu iní dopravcovia, ktorí ponúkli cenu na danú prepravu.